وب سايت شما چه ميزان درآمد کسب مي کند؟ يک راهنماي ساده براي ارزي

براي اکثر مشاغل ، هدف نهايي اين است که در نهايت تجارت را به کارآفرين ديگري که مي خواهد از فروش سود کسب کند بفروشيد. جاي تأسف است که اکثر ما حتي نمي دانيم ارزش تجارت ما چقدر است يا حتي چگونه آن را مي فروشيم و گاهي اوقات نمي دانيم که مي توان آن را فروخت يا نه. براي سالها ، ما معاملات خود را بر روي فضاي کسب و کار آنلاين متمرکز کرده ايم ، و با گروهي ساکت اما گرسنه از سرمايه گذاران که به دنبال خريد محصولات به صورت ديجيتال هستند ، سروکار داريم.


تقاضا براي دارايي هاي سودآور ديجيتال به حدي رشد کرده است که کارگزاران ما توانسته اند به مدت دو سال ، هر دو بار ، در هر دو ليست شرکت در زير 500 قرار بگيرند. بنابراين مي توانيم با اطمينان بگوييم: بله ، در واقع يک علامت "خروج" براي تجارت شما وجود دارد.


در انتهاي اين مقاله خواهيد فهميد که مشاغل آنلاين چه ارزشي دارند ، خريداران به دنبال چه چيزهايي هستند و چگونه مي توانيد از طريق محتواي وب سايت خود ، نرم افزارهايي مانند Get SaaS يا فروشگاه هاي تجاري درآمد زيادي کسب کنيد.


(شايد متوجه شده باشيد که ما کلمه "آژانس" را در پاراگراف آخر وارد نکرده ايم. فروش از طريق آژانس هاي ديجيتال فوق العاده دشوار است ؛ براي اين کار بايد قدرت خود را به حداکثر برسانيد. کار با انواع ديگر فروش ديجيتال بسيار آسان تر است) .


سوالي که احتمالاً براي شما پيش آمده است!اگر فروشگاه ديجيتالي خود را ساخته ايد که ديگر نمي خواهيد آن را ترک کنيد ، اولين سوالي که احتمالاً به ذهن شما خطور مي کند اين است: "اين عالي به نظر مي رسد ، اما چگونه مي توانم قيمت واقعي بگيرم؟ آنچه را که من خلق کردم قرار دهم؟ ما به اين س answerال پاسخ خواهيم داد ، اما در ابتدا اجازه دهيد در مورد اينکه چرا اکنون در موقعيت عالي هستيد صحبت کنيم.


چرا سئو به عنوان منبع با ارزش بازديد براي محصولات ديجيتال؟


جذاب ترين منبع ترافيک براي افرادي که مشاغل آنلاين انجام مي دهند سئو است. مزيت سئو اين است که اگر در نتيجه استفاده از آن رتبه بالايي کسب کنيد ، مي توانيد بر خلاف کمپين هاي پرداخت به ازاي هر ماه ، ماه ها ترافيک خود را بدون زحمت حفظ کنيد. کليک ها (PPC) مانند تبليغات فيس بوک هستند که شما بايد روزانه آنها را رديابي کنيد تا مطمئن شويد براي رتبه بندي شما اتفاق عجيبي نمي افتد و مجبور نيستيد هزينه زيادي بکنيد.


بهينه سازي موتور جستجو


يکي از مهمترين مواد تشکيل دهنده يک تجارت آنلاين موفق ، بهينه سازي موتور جستجو است. متأسفانه ، بسياري از شرکت ها هزينه هاي زيادي را براي توليد وب سايت خود خرج مي کنند ، اما اهميت بهينه سازي موتور جستجو و بازاريابي اينترنتي را فراموش مي کنند و در نتيجه ، وب سايت آنها در بين موتورهاي جستجو پايين است. در نتيجه ، مشتريانشان براي پيدا کردن آنها مجبورند سخت کار کنند.


حال بياييد به سراغ آنچه براي تجارت شما مهم است برويم.


سود خالص متوسط


شما مي توانيد به روش هاي مختلف سود خالص خود را افزايش دهيد يا کل هزينه ها را کاهش دهيد. براي دارايي هاي ديجيتال مختلف ، اين کمي متفاوت است. براي سايت هاي محتوا ، هزينه ايجاد محتوا معمولاً قسمت عمده اي از هزينه را تشکيل مي دهد. با استفاده از سازندگان محتوا که در خانه و از راه دور کار مي کنند ، مي توان هزينه هاي مرتبط با آن را کاهش داد. ممکن است تجارت شما هزينه هاي ديگري را متحمل شود ، اما در اين تجارت واقعاً نيازي به آن نيست ؛ اين هزينه ها را هزينه هاي اضافي مي نامند.


هزينه هاي اضافي


اينها هزينه هايي است که براي سود خالص شما متحمل مي شود ، اما در واقع شما براي اداره کار خود نيازي به آن نداريد. اين هزينه ها ممکن است مربوط به نوشيدني ، غذا يا مسافرت در حساب کاربري و حتي گاهي جلسات مربوط به تجارت باشد. به عنوان مثال ، هنگام شرکت در کنفرانس هاي منابع ، شرکت در کنفرانس هاي بازاريابي ايميل ممکن است هزينه "لازم" براي اجراي وب سايت هايي با محتواي سالم نباشد ؛ مانند نمايشگاه کانتون ، فروشگاه هاي تجارت الکترونيکي بايد نقش بهتري داشته باشند.


موارد ديگري که هرماه از آنها استفاده مي کنيد (مانند ابزارهاي جستجوگرها) احتمالاً به کار شما اضافه مي شوند. بيشتر مردم نيازي به توسعه مداوم کار خود ندارند. آنها ممکن است به مدت يک ماه مشترک شوند ، تمام داده هاي کلمات کليدي مورد نياز خود را براي مدت زماني دريافت کنند و سپس در صورت نياز به کلمات کليدي بيشتر ، آنها را بازگردانند.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

saman شرکت مسافربری Delta Food سایت تفریحی و سرگرمی سبک زندگي، آشپزي، مد و لباس جامع ترین اخبار و اطلاعات سئو اخبار بازيگران طراحی سایت / سئو سایت / تبلیغات گوگل آشپزباشی هيوا شبکه