چگونه يک تجربه دلپذير براي کاربران در سايت ايجاد کنيم.

اول از همه ، شما بايد طراحي سايت خود را زيبا کنيد. وقتي کاربران به سايت شما مي آيند ، عمدتا انتظار دارند سايت جذاب باشد. بنابراين براي ايجاد فضا بايد از بهترين عکس ها و فيلم ها نيز استفاده کنيد. بهترين عکس ها و فيلم هايي که مي توانند توجه آنها را به خود جلب کنند ، در سايت خود قرار دهيد. وقتي اين اتفاق مي افتد ، آنها احساس خوشبختي مي کنند و براي آنها تجربه لذت بخشي خواهد بود. در واقع به نظر مي رسد که آنها به سايتي وارد شده اند که از بهترين ها براي جذب مشتري استفاده کرده است و اين يک تجربه عالي براي آنها است.مشتريان را تشويق کنيد


بسياري از سايت ها بخشي به نام Call دارند. براي اينکه احساس آنها بهتر شود ، سعي کنيد اطلاعات بيشتري از خود و خدماتي که در سايت ارائه مي دهيد ، کسب کنيد. اين کار را مي توانيد با يک سري توضيحات کامل انجام دهيد که بخشي از سايت خود را به آن اختصاص دهيد يا با استفاده از فلش هاي پايين يا بالا. اين ساده است اما براي کاربران شما بسيار راحت است که در سايت خود راحت باشند. بنابراين آنها را ترغيب کنيد تا اطلاعات بيشتري در سايت شما پيدا کنند.


طراحي ساده


طراحي هاي ساده از مدت ها قبل بيشترين محبوبيت را داشته اند و کاربران ترجيح مي دهند در سايت هايي باشند که از طرح هاي بسيار ساده و زيبا استفاده کرده اند تا طرح هاي پيچيده. بسياري از طراحان هنگام ورود بسيار به چيدمان سايتي که در آن مطالعه مي کنند توجه مي کنند. اگر آنها اين کار را پيچيده و حتي باعث حواس پرتي مي کنند ، ترجيح مي دهند از سايت هاي ديگري بازديد کنند که اين موارد نيست. بنابراين ، بايد در طراحي سايت خود بسيار محتاط باشيد و در صورت امکان از يکي از دوستانتان که در اين زمينه تخصص دارند کمک بگيريد.


بارگيري سريع


قبل از شروع وب سايت خود را بررسي کنيد تا سرعت بارگذاري آن را ببينيد. اگر سرعت کم باشد ، کاربران از بازديد از سايت شما و استفاده از محتوايي که ارسال مي کنيد خسته نخواهند شد. يا حتي مي خواهيد براي بارگيري چند ساعت مکث کنيد. در حقيقت ، اگر اينگونه باشد ، پس از مدتي مشتريان خود را از دست خواهيد داد. بنابراين ، سعي کنيد به اين موضوع توجه کنيد تا مشتريان شما در سايت شما احساس راحتي کنند.


بخش س FAالات متداول ايجاد کنيد


اگر بخشي از يک صفحه از سايت خود را يک سايت عمومي در نظر بگيريد ، نتيجه مثبتي در کار شما خواهد داشت. در واقع ، يک صفحه سQالات متداول راهي مناسب براي پاسخگويي به س questionsالات مشتريان خود و برقراري ارتباط بهتر با آنها است. اين به مشتريان شما اين امکان را مي دهد که کمتر در مورد يافتن پاسخ س questionsالات خود نگران باشند و وقتي مي بينند مي توانند همه پاسخ هاي خود را در کمترين زمان دريافت کنند احساس خوبي دارند. حتي اين صفحه ممکن است شامل ويژگي هاي ديگري مانند مشخصات محصول و حتي محصولات مرجع باشد.


نظرات و پيشنهادات


ايجاد نظرات و پيشنهادات يکي از مهمترين قسمتهاي هر سايتي است که بايد به اين موضوع اختصاص يابد.


اين صفحه بايد نوشتن نظرات خود و مشاهده نظرات ديگران را براي مشتريان آسان کند. بسياري از افراد براي خريد محصولات به ساير بخشهاي بررسي مراجعه مي کنند و سپس رضايت مشتريان قبلي را از آنجا ارزيابي مي کنند و بر اساس آنها خريد مي کنند. از طرف ديگر ، اين نظرات براي خود صاحب وب سايت بسيار مفيد و م effectiveثر است و مي تواند نقش مهمي در توسعه آن داشته باشد.


پرداخت ساده


هنگامي که مشتريان کالايي را از شما خريداري مي کنند ، بايد فضايي را در اختيار آنها قرار دهيد که بتوانند در کمترين زمان ممکن و در يک محيط امن کالاها را به راحتي خريداري و پرداخت کنند. در اين قسمت شما بايد تجربه لذت بخشي از خريد را براي مشتريان خود رقم بزنيد. سعي کنيد روند پرداخت را کوتاه کنيد تا بتوانيد در اسرع وقت پرداخت کنيد. با توجه به طولاني بودن روند پرداخت ، بسياري از کاربران تمايلي به خريد محصولات مورد نياز خود ندارند و ترجيح مي دهند محصولات را با وب سايت هاي ديگر با شرايط و ضوابط ساده خريداري کنند. بنابراين ، لطفاً اين مسئله را جدي بگيريد و بهترين گزينه را انتخاب کنيد.


دسترسي به بخشهاي مختلف را آسان کنيد


براي اينکه کاربر بتواند محصول را بصورت آنلاين خريداري کند ، بايد موقعيت راحتي را براي او فراهم کنيد. به عنوان مثال ، او مي تواند به راحتي کالاي مورد نظر خود را در سايت پيدا کند و اطلاعاتي کسب کند تا بتواند به راحتي تصميم به خريد بگيرد. از طرف ديگر ، بايد بتواند در کمترين زمان و با چند کليک محصول خود را انتخاب و خريداري کند. بنابراين ، يکي از مهمترين برنامه ها اين است که جستجو و محصول را براي کاربران آن بسيار آسان و قابل دسترسي مي کند. با اين کار مي توانند احساس خوشايندي در سايت شما ايجاد کنند.


نتيجه گيري


داشتن يک حساب خوب و مفيد که مي توانيد آن را بدست آوريد به آنچه در بالا گفته شد بستگي دارد. هنگامي که اين کار را انجام مي دهيد ، هدف شما ايجاد يک محيط امن و مطمئن براي کاربران شما است تا آنها بتوانند از سايت شما لذت ببرند. شخصي که تصميم به کار در اين تجارت دارد بايد تمام جزئيات را بررسي کند تا رضايت کامل بازديدکنندگان از کوچک و بزرگ را فراهم کند ، از اين طريق مي تواند براي کار خود بازاريابي نيز انجام دهد کاربر باشيد. سايت ، سايت شما مي تواند به افراد ديگر معرفي شود و آنها مي توانند از آن استفاده کنند.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بروز ترين نرخ طلا مرجع تخصصی فیلم و سریال ایرانی تولد دایی حجت تاسيسات گرمايشي موتورخانه آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی اطلاعات جامع تکنولوژی و موبایل اخبار و حواشی حوزه دندانپزشکی قیمت نقره بروز توربين دندانپزشکي دلنوشته هاي شهامي